Pełen zakres porad

BLISKO KLIENTA

Grupa ICA pragnie być blisko swoich klientów, dlatego też rozwinęła gęstą sieć swoich placówek, dzięki której udziela im wyczerpujących porad, pomaga w doborze produktów, które doskonale odpowiadają ich specyficznym potrzebom, a także zapewnia ukierunkowane szkolenia i skuteczne wsparcie marketingowe.
 
Wsparcie
i porady
Klienci wysoko cenią sobie posprzedażowe wsparcie techniczne dot. lakierów do drewna, jakiego udziela im Grupa ICA. Zarówno we Włoszech jak i za granicą mogą oni bowiem liczyć na stałą i natychmiastową pomoc wysoko wyspecjalizowanych techników.
Eksperci z laboratorium Badań i Rozwoju Grupy ICA wraz z wykwalifikowanym zespołem wsparcia technicznego służą klientom swoim doświadczeniem, oferując im innowacyjne i wydajne produkty, które zapewniają efektywności produkcji i doskonałe rezultaty estetyczne. Dzięki stałej współpracy z czołowymi producentami instalacji do malowania, nasi technicy z działu wsparcia są w stanie udzielić klientom porad dotyczących najlepszej konfiguracji całego cyklu produkcyjnego.
 

W ciągu swojej wieloletniej pracy laboratorium Badań i Rozwoju Grupy ICA wyspecjalizowało się w opracowywaniu formuł dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów, dzięki czemu nasi odbiorcy mają wpływ na skład produktu już na pierwszych etapach planowania.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni wielu lat, Grupa ICA jest wartościowym partnerem, który potrafi doradzić najlepsze rozwiązania produktowe, zaproponować nowe modne kolory i efekty i spełnić indywidualne specyficzne wymagania klienta.
 
Produkty wytwarzane na specjalne zlecenie klienta
Szkolenia
Bogaty pakiet usług, jakie Grupa ICA jest w stanie zaoferować swoim klientom w ramach wsparcia posprzedażnego zawiera także szkolenia. Równolegle z rozwojem firmy i wzrostem liczby klientów Grupa ICA tworzyła bowiem w swoich obiektach obszerne, świetnie wyposażone sale wykładowe i strefy w całości poświęcone prowadzeniu szkoleń i pokazów zastosowania produktów z wykorzystaniem różnych typów instalacji, zarówno ręcznych jak i przemysłowych, odpowiadających konkretnym potrzebom klienta.
 

Dystrybucja produktów Grupy ICA na terenie Włoch oparta jest na gęstej sieci bezpośrednich przedstawicieli handlowych; działają oni w tej branży już kilkudziesięciu lat, dlatego też zapewniają produkty i usługi na najwyższym poziomie i potrafią skutecznie sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów.
Za pośrednictwem oddziałów zagranicznych, hurtowni i dystrybutorów Grupa ICA sprzedaje swoje produkty także w 50 innych krajach.
Włoska i zagraniczna sieć handlowa składająca się z filii handlowych, magazynów i reprezentantów gwarantuje stabilną obecność na lokalnych rynkach. Gęsta i dobrze ustrukturyzowana sieć sprzedaży nie tylko zapewnia większą konkurencyjność na rynku, będącą rezultatem rozpoznawalności firmy, ale stanowi także realną możliwość waloryzowania naszych produktów.
Gęsta sieć przedstawicieli
ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept