My Lab

THE NEW COLOR SENSATION

Linia My Lab to interaktywny i podlegający stałej ewolucji system stworzony na potrzeby architektów oraz projektantów mebli i wnętrz, którzy przed rozpoczęciem prac pragną odpowiednio przygotować swój pomysł.
System składa się z jedno- i dwuskładnikowych produktów na bazie wody, a zatem mających ograniczony wpływ na środowisko naturalne i oferuje niespotykane dotychczas kolory i efekty tzw. metali płynnych.
Dzięki zastosowaniu MY LAB można tworzyć kombinacje modnych kolorów kryjących i barwnych wykończeń przezroczystych: kryjące lakiery i barwione drewno stają się bowiem podstawą, na którą można nakładać całą nowoczesną paletę „ciekłych metali”, tworząc nieograniczoną liczbę połączeń kontrastowych lub zestawień o podobnych odcieniach.

Pod-linie

Liquid Metals

Kolory metaliczne.

Przeczytaj więcej
ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept