My Lab

THE NEW COLOR SENSATION

Linia My Lab to interaktywny i podlegający stałej ewolucji system stworzony na potrzeby architektów oraz projektantów mebli i wnętrz, którzy przed rozpoczęciem prac pragną odpowiednio przygotować swój pomysł.
System składa się z jedno- i dwuskładnikowych produktów na bazie wody, a zatem mających ograniczony wpływ na środowisko naturalne i oferuje niespotykane dotychczas kolory i efekty tzw. metali płynnych.
Dzięki zastosowaniu MY LAB można tworzyć kombinacje modnych kolorów kryjących i barwnych wykończeń przezroczystych: kryjące lakiery i barwione drewno stają się bowiem podstawą, na którą można nakładać całą nowoczesną paletę „ciekłych metali”, tworząc nieograniczoną liczbę połączeń kontrastowych lub zestawień o podobnych odcieniach.

Pod-linie

Liquid Metals

Kolory metaliczne.

Przeczytaj więcej

BIO Coatings

Przeczytaj więcej
ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept