Lifelab

NATURALNIE ODPOWIADAMY NA TWOJE POTRZEBY

LifeLab to laboratorium w pełni dedykowane naszym klientom i projektantom Jest to miejsce inspiracji i przeprowadzania testów, gdzie udostępniamy technologię, wiedzę i badania

Tech
Stworzyliśmy miejsce z najnowocześniejszymi liniami malującymi, aby mogli Państwo sprawdzić osobiście wydajność naszych produktów. Z pomocą wyspecjalizowanych techników można przeprowadzić test aplikacyjny i osiągnąć wyniki, o których zawsze marzyliście.

Koncentracja kreatywności i rozwiązań przeznaczonych do zastosowań w architekturze wnętrz. Miejsce, gdzie możesz oglądać kolory i najnowsze efekty i dotknąć różnorodne kształty i materiały. Oddajemy do Twojej dyspozycji również wszystkie informacje niezbędne do łatwej realizacji projektów.
Discovery

ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept