Glass Paint Collection

Różnorodne efekty uzyskiwane dzięki zastosowaniu produktów Glass Paint Collection przedstawione zostały w odrębnym wzorniku, dzięki któremu możemy je obejrzeć na własne oczy i dotknąć własną ręką. Emalie kryjące, także w wersji dwukolorowej, barwne produkty transparentne, satynowe, metaliczne, i piaskowe o różnej gradacji ziarna, Liquid Metals wraz z innymi specjalnymi efektami, takimi jak szron, lód, kropla, tęczówka i trawertyn, dają wyobrażenie o tym jak imponujące są możliwości twórcze linii Glass paint.
Istnieje możliwość połączenia Glass paint selection z wodorozcieńczalnym lakierem do szkła GPSAFE, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć tafle szyb i luster.
ZASTOSOWANIE:
    Zastosowania wewnętrzne

Czy jesteś zainteresowany tą serią?

DOWNLOAD BROCHURE

Glass Paint

Blog Lifewood

Artykuł specjalny na temat produktów

VMA3000

January 7, 2014

Wodorozcieńczalny lakier z efektem stali

Zimny wygląd, gorące serce: tak można pokrótce określić proponowany przez firmę ICA rezultat pomalowania drewnianych mebli innowacyjnym dwuskładnikowym lakierem wodnym VMA3000 ,...

Przeczytaj
ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept