lifewood blog

Wystawy i Wydarzenia
October 16, 2017

SICAM 2017, free to create

Międzynarodowy salon komponentów, półproduktów i akcesoriów dla przemysłu meblarskiego

Sicam [Pordenone] 10-13 października 2017
Ponowny sukces targów SICAM podczas ich dziewiątej edycji, potwierdzający rangę salonu jako wydarzenia o międzynarodowym zasięgu dla włoskiego przemysłu meblarskiego.
Wizytówką ICA Group na targach SICAM w Pordenone było zmniejszenie emisji dwutlenku węgla poprzez zastosowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań produktowych o małym wpływie na środowisko.
 
Nowości zostały przedstawione w czterech obszarach tematycznych, tworzących oryginalną kulturę mieszkania i uśmiechających się do środowiska:
 Modern classic z ciepłymi i urzekającymi wnętrzami, Contemporary luxury dla wyrafinowanej i eleganckiej atmosfery, Industrial loft z barwami ciemnymi i urbanistycznymi oraz Natural decor przyjmujący za źródło inspiracji kolory natury.
 
Głównym tematem ekspozycji ICA Group był zrównoważony rozwój, dzięki linii Iridea Bio (która otrzymała znaczące międzynarodowe nagrody na targach Interzum i Drema): pierwszemu na świecie lakierowi wyprodukowanemu w cyklu pozytywnych sprzężeń z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, przyczyniającemu się do znacznej redukcji emisji CO2 do powietrza. Ten proces produkcyjny mógłby zrewolucjonizować branżę: jeśli zostałby przyjęty przez wszystkie firmy, zmniejszyłoby się zużycie surowców i energii: co oznacza wymierne korzyści dla naszej planety pod względem zrównoważonej gospodarki i zdrowia jej mieszkańców. 
 
ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept