lifewood blog

Artykuł specjalny na temat produktów
February 27, 2017

Piękno i ochrona drewna Accoya i innych gatunków w nowoczesnej architekturze

Nowoczesna architektura coraz częściej wykorzystuje drewno do budowy konstrukcji zewnętrznych we współczesnym, miejskim stylu.
Odporność na ruchy sejsmiczne, ogniotrwałość, wytrzymałość konstrukcji, ale także walory estetyczne to sekrety sukcesu domów drewnianych.
Aby sprostać tej potrzebie, nasz zespół ekspertów opracował gamę impregnatów w odcieniach Natural Grey, która nadaje budynkom nowoczesny i ponadczasowy charakter, chroniąc je przed działaniem czynników zewnętrznych.
 
Color AccoyaAccoya
 
 

Dlaczego Natural Grey?

Elegancki i dyskretny, reprezentuje nowy trend w doborze kolorów dla nowoczesnych budynków. Kolor Natural Grey przydaje wyrafinowania konstrukcjom drewnianym, sprawiając, że są ponadczasowe i nowoczesne.
Może być nakładany na drewno z gatunku Iroko, Ipe i Teak, a nawet na ultraodporne drewno Accoya!
Produkt chroni przed promieniowaniem słonecznym zarówno drewno nowe, jak i używane.
 
Accoya wood color
 

Czym jest Accoya?

Accoya to gatunek drewna o wyjątkowej trwałości. Rygorystyczne testy przeprowadzone przez ICA oraz przez wyspecjalizowane laboratoria zewnętrzne potwierdziły, że Accoya idealnie nadaje się na okna, drzwi i okładziny silnie narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zastosowanie palety Natural Grey umożliwia uzyskanie modnych efektów estetycznych przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu drewna.

Accoya
ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept