Arborea

JAKOŚĆ W ŚWIETLE SŁOŃCA

Linia Arborea, w skład której wchodzą wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych, zapewnia doskonałą i długotrwałą ochronę stolarki i wydobywa ponadczasowe piękno drewna.
Grupa ICA opracowuje wodorozcieńczalne produkty do zastosowań zewnętrznych już od ponad dwudziestu lat, ma zatem w tej dziedzinie duże doświadczenie, dzięki któremu potrafi dobierać surowce i opracowywać formuły, które najlepiej odpowiadają temu przeznaczeniu.
Produkty linii Arborea są dodatkowo poddawane rygorystycznym testom laboratoryjnym, także w zewnętrznych instytutach badawczych, co pozwala na dokładne określenie ich trwałości.
 

Pod-linie

Arborea Color Classic

Wodorozcieńczalne przezroczyste impregnaty kolorowe opracowane specjalnie do stolarki i innych wyrobów z drewna narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz.

Przeczytaj więcej

Arborea Natural Matter

Impregnaty wodorozcieńczalne Arborea Natural Matter zostały opracowane specjalnie do aplikacji na elementach umieszczonych na zewnątrz (stolarka, altany, itp.) oraz elementach wewnętrznych (sufity, podbitki drewniane, itp.).

Przeczytaj więcej

Arborea Color Timber

Wodorozcieńczalne kolorowe impregnaty zostały opracowane specjalnie do wyrobów z drewna narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Przeczytaj więcej

Arborea Pastel

Wodorozcieńczalne pół-kryjące impregnaty opracowane specjalnie do wyrobów z drewna narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Przeczytaj więcej

Arborea Metal

Wodorozcieńczalne metaliczne impregnaty i produkty do wykańczania powierzchni przeznaczone są do rustykalnych oblicówek i elementów stolarki narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz.

Przeczytaj więcej

Arborea Nanotech

Wodorozcieńczalne nanotechnologiczne produkty nawierzchniowe są w stanie poprawić fizyczno-chemiczne właściwości powłoki lakieru.

Przeczytaj więcej

Arborea KIT

Komplet do konserwacji drzwi i okien zewnętrznych pokrytych produktami wodnymi.

Przeczytaj więcej

EASY COAT

Środek tonifikujący do drzwi i okien drewnianych.

Przeczytaj więcej
ICA Academy
ICA Academy
La scuola di formazione del gruppo ICA creata con l'obiettivo di valorizzare le proprie risorse mediante la formazione
e cercare giovani talenti che aspirino a diventare manager internazionali.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now
Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info Accept